داهی تجارت

بازرگانی داهی تجارت با بیش از دو دهه سابقه در حوزه ثبت سفارش و ترخیص کالا، پیشرو حوزه امور بازرگانی و تجاری است؛ این مجموعه فرآیند صفر تا صد واردات و صادرات کالا را انجام می دهد و با بزرگترین شرکت های ایران سابقه همکاری دارد.

نظر مهندس ولیزاده در مورد همکاری با داهی‌تجارت

مدیر‌عامل کارخانه تورینه بافت سبز شمال

نظر مهندس عماد ثانی

مدیر بازرگانی مجموعه ثانی پلاست

نظر مهندس قاسم‌زاده

مدیر اجرایی گروه کارخانه‌جات کاریزگران

درباره داهی تجارت

بازرگانی داهی تجارت، در حدود 20 سال پیش، فعالیت خود را در حوزه ثبت سفارش و ارائه خدمات تولیدی و صنعتی به بازرگانان شروع کرد؛ بعد از گذشت چهار سال، به صورت تخصصی وارد حوزه ترخیص کالا از گمرک بندرعباس، گمرک بندرامیرآباد و گمرک تهران شد و بیش از 16 سال است که به صورت حرفه ای در حوزه ترخیص کالا در ایران فعالیت می کند.

داهی تجارت تجربه همکاری با کارخانجات بزرگ کاله، دلوسه، آلومینیوم مازندران، هراز، صادکو، سیم و کابل آمل، فولاد ماشین، پویا پلاست، شرکت نفت و گاز پیروزی، گروه کارخانجات دیرگداز، شالی صنعت، تورینه بافت سبز شمال و بسیاری دیگر  از صنایع بزرگ و متوسط ایران را در کارنامه خود ثبت دارد.

با گذر زمان این مجموعه جدای از ترخیص، به صورت حرفه ای وارد حوزه صادرات و واردات شد و در حوزه های مختلف واردات کالا از کشورهای مختلف دنیا پرداخت. ما به صورت اختصاصی در حوزه منبع یابی برای صادرات و واردات به بازرگانان کشورمان کمک می کنیم و فرآیند صفر تا صد ترخیص کالا، ترخیص صادراتی و واردات را برای مجموعه های مختلف بر عهده می گیریم. به 20 سال تجربه ما اعتماد کنید و همراه ما باشید.  

برخی از مهمترین مشتریان ما